המציאות הדינמית של היום יוצרת את הצורך של הארגון לשנות תדיר את דרך פעולתו. מלבד השינויים התכופים, נדרשים המנהלים להוביל את הארגון לשיפור מתמיד. כדי להוביל שינוי ולא להיות מובלים על ידו, פיתחנו מתודולוגיה מקצועית המשלבת חיזוק יכולות ההנהלה, וניהול נכון של שינויים. אנו מבצעים ניהול שינויים יעיל באמצעות מספר דיסיפלינות: האחת- מהנדסי תעשיה וניהול הבוחנים את ההיבט של תהליכי העבודה, השנייה- יועצים ארגוניים הבוחנים את ההיבט האנושי. שילוב של תהליכים נכונים ומוכנות ארגונית לביצועם - יביא ליישומם של פרויקטים מוצלחים בארגון ולשיפור פעולתו.

רקע
את חברת בלאט-לפידות הקמנו לפני כ- 26 שנה. עם השנים וההתפתחויות בתחום הייעוץ הארגוני, התמקדנו במספר תחומים - ניהול שינויים, פיתוח מנהלים, ופיתוח ארגוני. במהלך השנים הבנו כי כדי לתת מענה כולל ללקוח עלינו להתמחות ב- ארגון ושיפור שיטות. במקביל גדל צוות בלאט-לפידות והתרחב, ליועצים הארגוניים נוספו מומחים בתחום מדעי ההתנהגות, מפתחי הדרכה ומהנדסי תעשיה וניהול, המאפשרים לנו גמישות ומתן מענה נרחב לארגונים גדולים ומבוזרים בתחומים השונים.

פרקטיקה
לאורך השנים צברנו ניסיון בפרויקטים ארגוניים בעלי דגש על חיזוק ופיתוח שדרת הניהול בארגון.כמו כן התמחינו בייעוץ לניהול שינויים הכוללים:
תכנון, יישום, מעקב והפקת לקחים. אנו דוגלות בעבודה תהליכית המבוססת על ניסיון בשילוב חדשנות, תוך לימוד, מיפוי ואפיון של כל ארגון וארגון לצורך שיפור והטמעת השינוי.
צוות בלאט-לפידות בשיתוף הכוחות הפנים ארגוניים,מגבש כלים ותוכניות עבודה יישומיות, מלווה את הארגון ומעניק לו תמיכה לאורך כל התהליך. מיפוי נכון,רגישות, יכולת הבנה וניתוח תהליכים-מאפשרים לנו לסייע ללקוחותינו להשיג את התוצאות הרצויות.

ד"ר יעל לפידות רז מיכל בלאט
מנכ"לית משותפת מנכ"לית משותפת

All rights reserved to: Blat - Lapidot ©
בניית אתרים ITdesigns   |    עיצוב אתרים: Gordin Studio