ד"ר יעל לפידות-רז
מנכ"לית משותפת, בלאט לפידות ייעוץ

ד"ר יעל לפידות רז הקימה עם מיכל בלאט את החברה לפני כ- 20 שנים. יעל מומחית בייעוץ לפיתוח ארגוני ובמנהיגות. היא מנהלת בחברה את מחלקת הייעוץ והפיתוח הארגוני המתמחה בשלושה תחומים מרכזיים: פיתוח מנהלים, ייעוץ לשיפור השרות וליווי צוותי שיפור. בהשכלתה,יעל בעלת תואר שלישי מהפקולטה למנהל עסקים של האוניברסיטה העברית.


מיכל בלאט
מנכ"לית משותפת, בלאט לפידות ייעוץ

מיכל הקימה את החברה עם ד"ר יעל לפידות לפני כ- 20 שנים. התמחותה היא בייעוץ ארגוני בדגש על הנחיית קבוצות בארגונים וליווי מנהלים. בעשור האחרון היא הקימה בבלאט לפידות מחלקה המתמחה בניהול שינויים, ובמסגרתה הובילה תהליך לפיתוח מתודולוגיה לניהול שינויים מהותיים כגון: שינויים אסטרטגיים, מיזוגים וכדומה.המחלקה מומחית להובלת שינויים הנובעים מהטמעת מערכות ידע כגון: ERP, CRM  וכיוצ"ב.מיכל בעלת תואר שני בהנחיית קבוצות בפקולטה לעבודה סוציאלית מאוניברסיטת תל אביב.

 


אריאלה בינדר
מנהלת כספים

אריאלה בוגרת תואר ראשון במנהל עסקים והתמחות במימון ומערכות מידע במסלול האקדמי של המכללה למנהל.אריאלה אחראית על הניהול והתפעול השוטף של המשרד, לרבות ניהול תזרים, הפקת דוחות כספיים, הקמת לקוחות וספקים, מעקב אחר שעות עובדים ועבודה עם רואי החשבון, הנהלת חשבונות וחשבות שכר.

All rights reserved to: Blat - Lapidot ©
בניית אתרים ITdesigns   |    עיצוב אתרים: Gordin Studio