ניהול שינויים

סיפורי לקוח

ניהול השינוי בפרויקט מחו"ג(מערכת חיובי גבייה) של עיריית ת"א -יפו. הפרויקט מבוסס על מערכת SAP ו DOCUMENTUM והוא מבוצע בשיתוף פעולה של עיריית תל אביב-יפו עם חברת נס טכנולוגיות. פרויקט זה נחשב לאחד מפרויקטי המחשוב הגדולים ביותר למתן פתרונות מחשוביים בתחום החיוב והגבייה במגזר המוניציפאלי. הפרויקט נועד להחליף מערכת קיימת שפותחה לפני עשרות שנים ואינה תומכת יותר בפונקציונליות העדכנית ובמטרות וביעדים העסקיים של העירייה.

חברת בלאט לפידות ייעצה לעירייה בכל הקשור לניהול השינוי בפרויקט זה.במסגרת ניהול השינוי הגדירה חברת בלאט לפידות את ההיערכות הארגונית הדרושה לשם הצלחה בהטמעת השינוי. בלאט-לפידות שילבה במהלך הייעוץ מומחיות בתחום האו"ש עם מומחיות בתחום הייעוץ הארגוני וליוותה את הרבדים השונים של הפרויקט.
במהלך ניהול השינוי עשינו פעילויות כמו:
(1) מיפוי של כל הכוחות המשפיעים על הפרוייקט והסיכונים ה"רכים" בפרויקט
(2) הקניית כלים להובלת השינוי להנהלת הארגון
(3)מיפוי פערים בתהליכי עבודה
(4) גיבוש קבוצת סוכני שינוי
(5) תמיכה במערך ההדרכה
(6) ליווי מנהלי הפרוייקט והמנהלים הבכירים המושפעים ממנו
(7) סיוע ביצירת אינטגרציה בין הספקים
(8) שיווק הפרויקט. לאלו נוספת יכולת של החברה- לכתוב נהלים ולהטמיע אותם.
אבי קטקו,מנמ"ר העירייה: "אנו מאמינים כי ניהול השינוי מהותי מאד להצלחת פרויקטים ארגוניים ובעיריית תל אביב הוא הופך בשנים האחרונות להיות חלק אינטגראלי מהובלת פרויקטים מחשוביים.חברת בלאט לפידות בראשות מנהלת הפרויקט – גלית אלי- סייעה לנו ליצור אצל המשתמשים גישה חיובית כלפי המערכת,לייעל את תהליך ההטמעה ולזרז אותו."

ייעוץ ארגוני
ניהול שינויים
מהו ניהול השינוי
מיפוי סיכונים רכים
כלים להובלת שינוי
מיפוי פערים
קמפיין שיווק פנימי
ליווי ההנהלה
סיפורי לקוח

All rights reserved to: Blat - Lapidot ©
בניית אתרים ITdesigns   |    עיצוב אתרים: Gordin Studio